"פלקון טכנולוגיות" הינה חברה צעירה ודינמית המתמחה בתכנון, ניהול והקמת פרויקטים בתחום הבקרה התעשייתית ומערכות איסוף נתונים.​

מערכות בקרת מבנה

תחזוקה של בקרת המערכות, הלוקחות בהם חלק, היא משימה לא קלה. בתוך מבנים יש אלמנטים רבים, שכוללים חשמל, תשתיות, צנרת ועוד, חלקם חדשניים וחלקם פחות. הסיכוי לתקלות הוא גבוה, וכדי לאפשר התנהלות נכונה ותקינה חשוב להיעזר בפתרונות של בקרה וניטור. ישנן כיום חברות שמתמחות בתכנון, ניהול והקמה של פרויקטים, אשר מסוגלות  לדאוג ואף למנוע תקלות. זאת את עושות תודות למערכות חכמות, אותן משלבים במבנים הקיימים וחדשים.

החברות הללו מקימות מערכות בקרת טמפרוטרה אשר מעבירות נתונים בכל עת, ומספקות את תמונת המצב המלאה. הן שותפות לתכנון ולהקמה של המבנה ודואגות לבניית מערכת בקרה מתאימה אשר תעזור לפקח ולבצע ניטור מושלם של כל האספקטים השונים שלו. כאשר חברת הבקרה מעורבת מהרגע הראשון, קל לה יותר להתקין את המערכות שלה ולהיות עם היד על הדופק בכל הנוגע להתקדמות הבנייה. החברות הללו מביאות ערך מוסף, שכן הן מתחזקות את כל המערכות ואף מורידות את תכיפות התקלות בצורה מאוד משמעותית.

בנייה מתוחכמת

הבנייה המודרנית היא הרבה יותר מתוחכמת ומורכבת מבעבר. יש הרבה מאוד אספקטים לכל מבנה וגם לא מעט מערכות משוכללות, הלוקחות בו חלק. המטרה של כולם היא מבנה מתוחזק, איכותי ועם מינימום תקלות. שילוב של מערכת בקרה המתבססת על יחידות קצה חכמות, המחוברות זו לזו באמצעות תקשורת קווית, רשתית, אלחוטית או סלולארית, מסייע בבחינת התקלות המזוהות, מידת דחיפות הטיפול בהן וגם זיהוי מדויק יותר של חריגה כלשהי, הבאה לידי ביטוי לא אחת בשינויים בטמפרטורות. באמצעות דוחות ומידע רלוונטי המסופק על ידי מערכות הבקרה והניטור יכולים אנשי התחזוקה של המבנה לבצע את הטיפול הנדרש ולהתמודד בהצלחה רבה יותר עם התקלה שזוהתה.

מעוניינים לשלב מערכות חדשניות ומתקדמות לבקרת המבנה ולניטור טמפרטורות? אם כן, חברת פלקון טכנולוגיות היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. החברה מתמחה בפיתוח, בהקמה ובתחזוקה של מערכות שונות, לרבות מערכות לבקרת מבנים. לסקירת כלל שירותיה ומוצריה, לחצו ולקבלת פרטים נוספים, התקשרו לטלפון 073-2292397