"פלקון טכנולוגיות" הינה חברה צעירה ודינמית המתמחה בתכנון, ניהול והקמת פרויקטים בתחום הבקרה התעשייתית ומערכות איסוף נתונים.​

בקרת טמפרטורה

ישראל היא מדינה חמה בתקופת הקיץ, וגם לחה מאוד. מנגד, עשויים להיות ימים קרים בחורף, והשינויים בטמפרטורות עשויים להיות קיצוניים. השימוש במקררים, מקפיאים, מערכות של מיזוג אוויר וגם מערכות חשמל למיניהן הדורשות קירור הוא פופולארי מאד, וישנה חשיבות רבה במיוחד על שמירת מאזן תקין של טמפרטורה בכל מקום. האיזון והשליטה בטמפרטורה הוא הכרחי וניתן לבצע אותו באמצעות מערכות מיוחדת של בקרת טמפרטורה, אותן מתאימים לצרכיו המדויקים של המקום ולתנאים המיוחדים, המאפיינים אותו.

מערכת אגירה וניטור טמפרטורה ייעודית עוזרת במעקב רציף של החום והקור בתוך מקררים/ מקפיאים/ חנקן/ חמצן/ טמפ'/ לחות/ אינקובטורים/ חללים  שונים, היכן שקיימות מערכות חשמל ומערכות מיזוג מכל מיני סוגים. הן מהוות גם פתרון למקררים, לאינקובטורים וגם למקפיאים וניתן בעזרתן לקבל נתונים אודות הטמפרטורות בכל זמן נתון. 

ניטור טמפרטורה הוא מאוד חשוב גם כן, שכן מצריך הבנה עמוקה של הצרכים במקום, ושמירה על חום/קור ברמה הנכונה. לכן, מערכות ניטור טמפרטורה ולחות הן קריטיות לעבודה נכונה ולשמירה על אלמנטים ופריטים שונים בתוך מבנים, בתוך החלל שבו עובדים. 

מכשור מקורר

בתוך כך, הנושא של מערכת בקרת טמפרטורה לחדרי מחשב הוא חשוב פי כמה, מכיוון ששרתים ומחשבים זקוקים לטמפרטורה נמוכה כדי לתפקד כהלכה. טמפרטורות גבוהות מדי עשויות לפגוע בתפקודן ולגרום לתקלות חמורות, הגורמות לאיבוד מידע. רגש טמפרטורה בחדרי שרתים הוא קריטי להארכת החיים שלהם, כמו גם מערכת ניטור טמפרטורה איכותית המותאמת לסוג המכשור שקיים במקום. במערכות הללו יש מגוון רחב של אלמנטים, כולל אוגר טמפרטורה ומערכות נוספות שמטרתן שימור מיכל קריוגניי / קריוגניים ניטור טמפרטורה בצורה מקצועית. שימור קריוגניי ניטור טמפרטורה עוזר לשמור על קור מספק בנקודות שונות ברחבי החדר ובעיקר באלו, בהן נמצא הציוד אשר אמור להישאר צונן ולא להתחמם. הטכנולוגיה הנ"ל מתאימה במיוחד ל"חדרים נקיים" כפי שמשתמשים במפעלי תרופות וביו, מעבדות, חברות הייטק וסטרטאפים. 

זקוקים למערכת איכותית שתעזור לכם לשמור על טמפרטורה נכונה בחדרי המחשב ובחדרים האחרים במבנה? אם כן, חברת פלקון טכנולוגיות היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. החברה מתמחה בפיתוח, בהקמה ובתחזוקה של מערכות שונות, לרבות מערכות לבקרת טמפרטורה, המתאימות בין היתר גם לחדרי מחשב. לסקירת כלל שירותיה ומוצריה, לחצו ולקבלת פרטים נוספים, התקשרו לטלפון 073-2292397