"פלקון טכנולוגיות" הינה חברה צעירה ודינמית המתמחה בתכנון, ניהול והקמת פרויקטים בתחום הבקרה התעשייתית ומערכות איסוף נתונים.​

מאחסנה יבשה

במצבים בהם יש לאחסן כלי רכב וציוד כבד לטווח ארוך, בדיוק כמו ביחידות מחסני החירום של צבא או גופים ביטחוניים אחרים, יש לנקוט באמצעים ובכלים מתקדמים בכדי למנוע תקלות, בעיות רקבון ובלאי כתוצאה ממפגעי מזג אוויר ולחות.

אחסון לא תקין עשוי לגרום לתקלות לא רצויות ולהפסדים כספיים גבוהים, שלא לציין תקלות מבצעיות ואי כשירות הכלים המבצעיים. הדרך לפתור את הבעיה הזו היא בעזרת פתרונות אחסון ייעודיים, אשר יאפשרו לאחסן ולשנע את הציוד ואת הכלים מבלי לחשוש מדבר. ניתן כיום לשלב בכל חלל כמעט פתרונות ייחודיים של מבני אחסנה יבשה בכל טמפרטורה, המבוקרים ומאובטחים במשך 24 שעות ביממה. יש סוגים רבים של ציוד, כאשר לכל פריט יש את הצורך שלו. הבקרה היא מאוד חשובה והתאמתו של הפתרון לצרכיו המדויקים של הציוד היא חלק מההצלחה.

חדר אחסנה יבשה מאפשר לא רק מקום בו ניתן לאחסן את הציוד, אלא גם מספק פתרון איכותי המסייע בהגנתו ובשמירתו לאורך זמן, ובייחוד כאשר הוא איננו בשימוש. חלל זה כולל את כל האמצעים הטכנולוגיים הנדרשים לצורך בקרה על לחות, טמפרטורה וגם קרינת שמש ומתבסס על כיסוי מיוחד, המסייע בהפחתת הלחות. הנתונים אודות פרמטרים אלה, הקיימים בתוך החדר בכל רגע נתון, נמדדים באופן שוטף ומועברים ישירות למרכז בקרה ממוחשב. כך ניתן לזהות בקלות ובמהירות שינויים חריגים ובהתאם לספק את המענה הנדרש וליצור את הסביבה האידיאלית לציוד הקיים.

בנוסף, המערכת מבצעת טעינה ובקרה של מצברי הרכבים והכלים, כך מתקבלת כשירות רצופה. בעוד בעבר הלא רחוק הה צורך בטכנאים שיעברו פיזית בכלים ויבדקו או ימדדו את המצברים והכלים הרי שהיום הכל מכוון ומחובר למחשבים מרכזים (כמו בחמ"ל) ואנשי המקצוע יכולים לדאת בזמן אמת ומרחוק על כל בעיות טעינה שיש בכלים.

מניעת פגמים

כאשר מאחסנים ציוד הפחד הגדול הוא כמובן מבלאי: שבירה, נזקים ופגמים, אך כאשר הוא נמצא בתוך חדר ייעודי, אשר מבוקר באופן תמידי בזכות מערכת ייעודית של החסנה יבשה הסיכוי לנזק יורד לכמעט אפס. חדר אחסון הוא התשובה האופטימלית להרבה מאוד מסגרות, בעיקר ביטחוניות,  והשילוב של מערכת כזו בו מייעל את האחסון והופך אותו לפתרון המיטבי.

חשוב לכם להגן כהלכה על הציוד שברשותכם? 

זקוקים למערכת חכמה שניתן לשלבה בחדרי אחסנה יבשה? אם כן, חברת פלקון טכנולוגיות היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החברה מתמחה בפיתוח, בהקמה ובתחזוקה של מערכות שונות, לרבות מערכות לאחסון בחדרים יבשים. לסקירת כלל שירותיה ומוצריה, לחצו ולקבלת פרטים נוספים, התקשרו לטלפון 073-2292397