"פלקון טכנולוגיות" הינה חברה צעירה ודינמית המתמחה בתכנון, ניהול והקמת פרויקטים בתחום הבקרה התעשייתית ומערכות איסוף נתונים.​

מערכת עקיבה סולארית

התקנת מערכות סולאריות או מתקנים סולאריים בישראל הפכה לפופולארית מאוד בשנים האחרונות ויותר ויותר חברות מנצלות זאת על מנת להפיק באמצעותן את האנרגיה הנדרשת ולחסוך בלא מעט אמצעים. מערכת סולארית מאפשרת חיסכון גדול בשני מישורים. האחד, ייצור חשמל באמצעות מקור אנרגיה בלתי נגמר בדמות השמש, ושימוש באותו חשמל לשימוש עצמי (מערכות חשמל שונות ועוד) והמישור השני הוא החיסכון הכספי. 

התקנת קולטים סולאריים היא אפשרות ריאלית כיום לרבים, ובייחוד לחברות גדולות שרוצות להשתתף בשמירה על איכות הסביבה וגם להפיק רווחים גבוהים. החיסכון הוא אמנם חשוב, והניתוק מהתלות במונופול כמו חברת החשמל הוא גם מעניין, אך מדובר באפיק השקעה שאין שני לו. מרבית ההשקעות מגיעות עם סיכון, או עם החזרים איטיים ונמוכים, אך כאן מדובר על אפיק השקעה פרקטי, ייחודי, שמחזיר את עצמו בצורה מאוד מהירה. 

לעקוב ללא הפסקה

כאשר מתקינים מתקנים סולאריים, חשוב לשים לב לנושא של התחזוקה. המתקנים הם דינאמיים מאד, ויש לפקח עליהם בכל עת כדי למנוע בעיות. שילוב של מערכת עקיבה סולארית מסייע במניעת תקלות ובבחינתו של המתקן הסולארי ללא הפסקה. מערכת העקיבה מתבססת על תכנה חדשנית, המבצעת הליכי בקרה ושליטה על פעולתו השוטפת של המתקן הסולארי וכן איסוף של כל הנתונים בכל זמן נתון, 24 שעות ביממה. הנתונים נאספים על אלפי נקודות שונות במתקן עצמו ובוחנים פרמטרים מגוונים, כמו לחות, טמפרטורה, קרינה, לחץ, רוח ועוד. הדבר נאסף באופן אלחוטי וקווי ומספק את המידע שצריך אודות המתקן ואופן התנהלותו. 

ברשותכם מתקן סולארי חדשני? חשוב לכם לעקוב אחריו ולבחון את פעולתו בכל עת על מנת למנוע תקלות או שינויים לא רצויים? אם כן, חברת פלקון טכנולוגיות היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החברה מתמחה בפיתוח, בהקמה ובתחזוקה של מערכות שונות, לרבות מערכות ניתוח ועקיבה המתאימות למתקנים סולאריים. לסקירת כלל שירותיה ומוצריה, לחצו ולקבלת פרטים נוספים, התקשרו לטלפון 073-2292397