"פלקון טכנולוגיות" הינה חברה צעירה ודינמית המתמחה בתכנון, ניהול והקמת פרויקטים בתחום הבקרה התעשייתית ומערכות איסוף נתונים.​

רכזת התרעה

נושא האבטחה והבקרה בתוך מבנים ובמתקנים רגישים הוא מורכב מאד והוא דורש התייחסות להרבה מאוד אלמנטים. הדבר נכון בעיקר במדינה כמו ישראל, היכן שהסכנות אורבות בכל פינה כמעט והמצב הביטחוני איננו יציב. יש צורך בטכנולוגיה מתקדמת, ידע, ניסיון וגם אנשים ערניים על מנת למנוע מצבים לא רצויים וסכנות העשויות, לא אחת, לסכן חיים. שילוב של רכזת התרעה שצריכה להיות קו ההגנה הראשון של המתחם יכול לעשות את כל ההבדל בין מבנה בטוח וחסין בפני סכנות לא רצויות לבין כזה שפחות. מדובר באחד הפיתוחים החדשניים של השנים האחרונות, כזה המתבסס על טכנולוגיות מתקדמות. 

רכזת התרעה – קו התפר אחראית על בקרת המתחם, וכאשר עולה כל סוג של בעיה, היא צריכה לפעול, בכל שלב במהלך היום. הבעיות יכולות לצוץ מכל מיני מכיוונים, בייחוד בעיות של פריצה וגניבה, והיא מתבססת על מערכות מיוחדות של גילוי, המבוססות על תילים מתוחים המסוגלים לזהות שינויים וזעזועים שונים. את ההתרעות ואת המידע היא מעבירה באופן וויזואלי לחדר הבקרה, למרכז השליטה, היכן שיושבים אנשי המקצוע הפועלים בהתאם ודואגים לטיפול בבעיה שזוהתה. מערכת זו לוקחת חלק במבנים רגישים מאד ובאזורים בעלי חשיפה לסכנות. היא יכולה לזהות גם אירועים חריגים לאורך גדר הביטחון, היכן שמשלבים אותה, וכן להתריע בפני תקלות. 

המענה המושלם

שילוב נכון של רכזת מסוג כזה כולל התייחסות לתנאי השטח המיוחדים ולצרכיו וייחודיותו של המקום. מערכת זו, הכוללת אמצעי חישה מיוחדים העוזרים בגילוי ניסיונות חדירה, נבדקה למשך תקופה ארוכה ועומדת בכל הקריטריונים הנדרשים. כך מובטחת רמת אבטחה גבוהה מאד והאפשרות להתמודד במהירות וביעילות עם כל סכנה, הצפויה לצוץ לפתח.

מחפשים דרך יעילה לשמור על המבנה? זקוקים למערכת התרעה איכותית שתמנע סכנות וחדירות לשטח של גורמים לא רצויים? אם כן, חברת פלקון טכנולוגיות היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החברה מתמחה בפיתוח, בהקמה ובתחזוקה של מערכות שונות, לרבות מערכות לבקרה ולהתרעה. לסקירת כלל שירותיה ומוצריה, לחצו ולקבלת פרטים נוספים, התקשרו לטלפון 073-2292397